Połącz swoich pracowników z mocą jednego.

Dzięki aplikacji Workforce Connect Powered by Zebra Savanna™ możesz zapewnić pracownikom moc jednego — jednego urządzenia zapewniającego dostęp do danych i aplikacji w przedsiębiorstwie, a także połączeń PTT, połączeń PBX i bezpiecznych wiadomości klasy korporacyjnej. Bez względu na to, jak twoi pracownicy chcą się komunikować, do kogo muszą dotrzeć i jakich potrzebnych informacji, ich urządzenia mobilne firmy Zebra i inne osoby zrobią wszystko.

Uwolnij moc jednego urządzenia

Workforce Connect to rozwiązanie firmy Zebra Technologies, które pomaga skonsolidować wiele urządzeń w jedno, które zapewnia dostęp do danych i aplikacji przedsiębiorstwa, a także połączeń push-to-talk, połączeń PBX i bezpiecznych wiadomości klasy korporacyjnej. Ponadto funkcja Menedżera profili ułatwiła definiowanie grup i umożliwiała lepszą współpracę.

Poproś o bezpłatną demo

Workforce Connect PPT Pro.

Kompleksowe PPT i bezpieczne wiadomości tekstowe

Połącz całą siłę roboczą dzięki solidnym usługom push-to-talk za pośrednictwem sieci komórkowych i Wi-Fi. W przeciwieństwie do publicznych sieci komórkowych wiadomości tekstowe wysyłane przez pracowników są zawsze szyfrowane, co chroni poufne dane, takie jak opieka zdrowotna i informacje o kartach płatniczych. Usługi są dostępne dla urządzeń zebra, konsumenckich urządzeń z systemem Android i Apple iOs.

Workforce Connect Voice.

Zamień urządzenia mobilne zebra w w pełni funkcjonalne telefony stacjonarne

Wyeliminuj zależność telefonu stacjonarnego i zapewnij odpowiednie funkcje głosowe tym samym komputerom przenośnym, z których korzysta pracownik, aby uzyskać dostęp do aplikacji biznesowych. Pracownicy są połączeni, ale nie są już przywiązani do biurka w celu wykonywania połączeń głosowych. Indywidualne środowisko użytkownika sprawia, że dostęp do głosu i danych jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Korzyści z korzystania z aplikacji Workforce Connect

Natychmiastowy zwrot z inwestycji

Chmurowe wiadomości push-to-talk i enterprise-class to tanie subskrypcje na użytkownika. Dodając nowe, zaawansowane funkcje do urządzeń, które już posiadasz, eliminujesz czas i koszty zakupu telefonów stacjonarnych i zarządzania nimi.

Funkcja Menedżera profili

Gdy użytkownicy się logują, Menedżer profili zajmuje się resztą, automatycznie konfigurując urządzenie dla danego pracownika , co ułatwia użytkownikom na różnych zmianach udostępnianie tego samego urządzenia.

Niezawodność

Otrzymujesz najlepszą infrastrukturę z wbudowaną niezawodnością za pośrednictwem nadmiarowych serwerów, wieloma opcjami routingu i stałym monitorowaniem naszych usług w chmurze i całodobowych usług pomocy technicznej, aby zapewnić szybkie rozwiązywanie problemów z rozwiązaniami lokalnymi.

Skalowalność

Nie ma znaczenia, jak duża lub mała jest Twoja firma, ani ilu masz pracowników – masz spokój ducha, który wiąże się z inwestowaniem w skalowalną architekturę.