Technologia może zmienić sposób działania Firmy — łącząc pracowników, miejsce pracy i wszystko pomiędzy nimi. Osiągnij pełny potencjał swojej inwestycji, współpracując z nami w celu pozyskiwania, zarządzania, aktualizacji i naprawy sprzętu i oprogramowania biznesowego.

W pełni elastyczne rozwiązania wsparcia dla Twojej firmy

Zapewnienie, że każde urządzenie jest dostosowane i skonfigurowane zgodnie ze specyfikacjami firmy.

Spraw, aby przejście na nowe urządzenia było płynne, wydajne i łatwe.

Nasze usługi naprawy i konserwacji komputerów mobilnych zostały zaprojektowane tak, aby oferować w pełni elastyczne rozwiązania wsparcia dla Twojej firmy.

Najnowsze zasoby usług

Zintegrowana firma: co firmy muszą robić

Budowanie skutecznej strategii mobilnej jest zawsze procesem ciągłym i nie kończy się po wyposażeniu pracowników w najnowsze, najpotężniejsze urządzenia. Potrzebne jest również kompleksowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), które będzie w stanie kontrolować wszystkie aspekty środowiska za pomocą scentralizowanej lokalizacji

Czytaj więcej »

Kluczowe rzeczy, o których należy pamiętać przy podejmowaniu decyzji o zakończeniu eksploatacji urządzenia mobilnego

Prędzej czy później, nawet najbardziej odporne i niezawodne pracy urządzeń mobilnych będzie wymagać wymiany. Niezależnie od tego, czy są one zbyt powolne, aby nadążyć za dzisiejszymi wymaganiami, czy też są w ofercie bardziej odpowiednie nowsze modele, silny plan wymiany sprzętu jest istotną częścią strategii zarządzania urządzeniami mobilnymi każdej firmy.

Czytaj więcej »