Technologia może zmienić sposób działania Firmy — łącząc pracowników, miejsce pracy i wszystko pomiędzy nimi. Osiągnij pełny potencjał swojej inwestycji, współpracując z nami w celu pozyskiwania, zarządzania, aktualizacji i naprawy sprzętu.

Find the best solution for your business

Smartfony, tablety, skanery kodów kreskowych, mobilne maszyny POS i inne urządzenia – niezależnie od potrzeb twojej firmy,
Symec może pomóc.

Od maszyn do etykietowania kodów kreskowych magazynowych po mobilne urządzenia w punktach sprzedaży — firma Symec posiada wszystkie urządzenia drukujące, które firma musi odnieść sukces.

Obniż początkowe koszty modernizacji rozwiązań mobilnych dzięki certyfikowanym odnowionym urządzeniom Symec.

Studia przypadków sprzętu

Przeczytaj przewodniki dla naszych kupujących sprzęt

Zebra Work Force Connect

Inżynierowie terenowi spędzają dużo czasu żonglując między urządzeniami, co wpływa na ich produktywność. Usprawnione przepływy pracy pomagają zespołowi pozostawać w bezproblemowej łączności, działać z niesamowitą wydajnością i skutecznością oraz wydłużać jakość obsługi klienta na zupełnie nowy poziom.

Czytaj więcej »

Myślisz, że masz odpowiednią strategię mobilną? Pomyśl jeszcze raz

Dla wszystkich firm w chwili obecnej powinno być oczywiste, że mobilność jest ważną częścią każdego działu IT. Dzięki 5G dostępnemu obecnie w Wielkiej Brytanii i postępom, takim jak sztuczna inteligencja i rozszerzona/ wirtualna rzeczywistość, przekształcające to, co smartfony mogą zrobić dla firmy, firmy, które postawiły wysoki priorytet w opracowywaniu strategii mobilnej, cieszą się większą wydajnością, a ostatecznie lepszą liczeć.

Czytaj więcej »