Szkolenia mobilne dla pracowników mobilnych

Device Angel to konfigurowalna aplikacja szkoleniowa, która pomaga pracownikom uczyć się nowych aplikacji, uzyskiwać dostępu do rozwiązywania problemów, gdy ich potrzebują, i w pełni korzystać z funkcji na urządzeniu — szybko i w terenie.

Symec Urządzenie Anioł

Device Angel to konfigurowalna aplikacja szkoleniowa, która pomaga pracownikom uczyć się nowych aplikacji, uzyskiwać dostępu do rozwiązywania problemów, gdy ich potrzebują, i w pełni korzystać z funkcji na urządzeniu — szybko i w terenie

AUTONOMIA – Wzmocnij swoich pracowników

Umieść niezbędną wiedzę w zasięgu ręki swoich pracowników. Device Angel zapewnia wielojojęzyczne szkolenia na żywo w terenie i / lub z wyprzedzeniem , dzięki czemu można przyjąć i wdrożyć nową technologię bez zakłóceń i bez konieczności kosztownych dni szkoleniowych.

PRODUKTYWNOŚĆ – wydłuża czas pracy bez przestojów i obniża koszty

Device Angel ma na celu wydłużenie czasu pracy bez przestojów i zmniejszenie zwrotów “bez znalezienia błędów”, jak i połączeń helpdesk.

ZGODNOŚĆ — zarządzanie ryzykiem i ograniczanie go

Dbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i firmy. Dzięki Device Angel możesz mieć pewność, że cała twoja siła robocza jest aktualna, podpisana i zgodna z krytycznymi szkoleniami.

Zarezerwuj demo z naszymi ekspertami w dziedzinie oprogramowania, aby omówić, w jaki sposób Device Angel może przynieść korzyści Twojej firmie.