Dzisiejsze siły robocze są w ruchu. Nasi sprzedawcy, inżynierowie terenowi i zespoły zarządzające potrzebują dostępu do krytycznych aplikacji biznesowych, danych i kanałów mediów społecznościowych, gdziekolwiek są na świecie, niezależnie od prostej zdolności nawiązywania połączenia telefonicznego. Silne rozwiązanie w zakresie łączności mobilnej jest niezbędne dla tych potrzeb i zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna.

Symec są całkowicie niezależne i zdolne do świadczenia usług we wszystkich głównych sieciach w Wielkiej Brytanii. Możemy mieszać i dopasowywać te usługi do Twoich wymagań na jednym rachunku.

Nasze rozwiązania IoT mają dostęp do wielu brytyjskich i międzynarodowych przewoźników oferujących zarówno kierowanych, niesterowanych, jedno- lub wielosieciowych simów we wszystkich formach. Usługi mogą być świadczone na całym świecie z wyboru przewoźników brytyjskich lub międzynarodowych. Doceniamy, że wszystkie potrzeby klientów są różne i jesteśmy dumni z tego, że budujemy na zamówienie najnowocześniejsze rozwiązania, które są wyjątkowo różne. To odróżnia nas od konkurentów i umożliwia przewagę konkurencyjną nad i powyżej ceny dolnej linii.

Find the best solution for your business

Łączność Ethernet zapewnia firmom narzędzia, których potrzebują, aby pozostawać w kontakcie w dzisiejszym środowisku.

Hostowane usługi głosowe mogą zapewnić firmom wszystkie narzędzia potrzebne do uruchomienia kompleksowego systemu ujednoliconej komunikacji.

Internet rzeczy staje się priorytetem dla wielu firm, ale czy masz odpowiednią łączność, aby w pełni wykorzystać ten problem?

Nasze rozwiązania łączności mobilnej są całkowicie elastyczne i dostosowane do potrzeb, aby poprawić dyspozycyjność i utrzymać kontrolę nad kosztami.

Partnerzy łączności

Studia przypadków łączności