01.

Technologia, która po prostu działa.

Technologia całkowicie zmieniła sposób prowadzenia działalności gospodarczej. Pytanie brzmi: czy masz kontrolę?
IoT, smartfony, tablety, inteligentne zegarki, drukarki mobilne, karty SAM. W miejscu pracy i pracownicy z nich korzystają , ale czy pracują ze sobą bezproblemowo, poprawiając wydajność operacyjną i ułatwiając życie ludziom?

Symec dostarcza mobilne rozwiązania sprzętowe, programowe i łącznoście do wielu różnych sektorów.   Uważamy, że technologia mobilna powinna być prosta. Powinno to zwiększyć wydajność biznesową, przekształcić doświadczenia klientów i pomóc firmom rozwijać się.

02.

DLACZEGO MY?

Wiemy, że wybór odpowiedniego rozwiązania w zakresie technologii mobilnych, zapewniający zwrot z inwestycji oraz znalezienie i radzenie sobie z wieloma dostawcami może być prawdziwym kłopotów. To jest powód, dla którego jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy dostawcą rozwiązań mobilnych, który jest dostawcą rozwiązań mobilnych dla wszystkich twoich potrzeb związanych z technologią mobilną.
Symec zarządza instalacją, integracją i konserwacją mobilności, drukowania i technologii bezprzewodowej, aby zapewnić ci wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy.

Stworzyliśmy obszerną, ekspercką społeczność partnerów sprzętowych, programowych i łączności, co pozwala nam dostarczać usługę, która nie ma sobie równych. Kwestionując sposób zarządzania technologią i zrozumienie możliwości unikalnych dla Twojej firmy, współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości technologii i siły roboczej twojej firmy.

03.

SŁUCHAMY

Opracowaliśmy naszą aplikację o nazwie Optimize i innowacyjną platformę zarządzania o nazwie SYMEC HUB w bezpośredniej odpowiedzi na opinie klientów. Nasi klienci chcieli łatwego sposobu szkolenia personelu i zarządzania urządzeniami, dlatego stworzyliśmy innowacyjne, cyfrowe rozwiązania, które właśnie to zrobiły.

Dzięki SYMEC HUBmożesz wykorzystać nasze dane na temat “podłączonych urządzeń” i wykorzystać te dane do zbierania informacji i podejmowania świadomych działań.

Każde z tych rozwiązań okazało się ogromnym sukcesem i wypełniło ogromną lukę na rynku. W końcu, jeśli nasi obecni klienci mówią, że potrzebują rozwiązania – wiemy, że jest wiele, wiele więcej, którzy mogliby z niego skorzystać.

04.

NASZE POŚWIADCZENIA

USŁUGI ZARZĄDZANE

Zarządzamy ponad 130 000 urządzeń mobilnych, a nasze usługi obejmują: naprawę, kontrolę wersji oprogramowania i wdrażanie projektów.

Łączność

Zarządzamy około 7000 aktywnych połączeń między głosem i danymi, które są nagrywane. Dzięki usługom takim jak Symec Smart SIM możesz połączyć się z ponad 300 różnymi sieciami na całym świecie.

Arriva, CCT Express, CitySprint i wiele innych skorzystało z naszych usług, aby przekształcić wartość, jaką otrzymują dzięki technologii connected. Przeczytaj nasze studia przypadków, aby dowiedzieć się więcej.