Aby dowiedzieć się więcej o wyzwaniach stojących przed firmami w środowisku mobilnym i o tym, co możesz zrobić, aby odzyskać kontrolę, pobierz naszą bezpłatną białą księgę.

Jak utrzymać kontrolę w świecie telefonii komórkowej

Firmy będą musiały przyzwyczaić się do koncepcji mobile-first. W zmieniającym się środowisku IT smartfony i tablety nie powinny być już postrzegane jako ładne dodatki, które mogą oferować wzrost produktywności i większą elastyczność. Są one obecnie coraz częściej postrzegane jako istotne elementy każdej firmy.

Do 2023 r. prawie połowa globalnej siły roboczej będzie mobilna, a dzięki nowym innowacjom, takim jak 5G, Wi-Fi 6 i Internet of Things, oferującym lepszą łączność bezprzewodową i bardziej wydajne aplikacje mobilne, firmy potrzebują odpowiednich rozwiązań do kontrolowania i zarządzania tym nowym środowiskiem.

Jednak w przypadku większej liczby osób korzystających z pracy urządzeń mobilnych oraz urządzeń będących własnością pracowników i przedsiębiorstw, które muszą współistnieć w stale zmieniających się środowiskach, łatwo jest stracić kontrolę nad tymi zasobami, co może sprawić, że firmy będą płacić więcej, niż potrzebują, i zaszkodzić wydajności.

Dowiedz się więcej o przyszłościowej firmie

Zintegrowana firma: co firmy muszą robić

Budowanie skutecznej strategii mobilnej jest zawsze procesem ciągłym i nie kończy się po wyposażeniu pracowników w najnowsze, najpotężniejsze urządzenia. Potrzebne jest również kompleksowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), które będzie w stanie kontrolować wszystkie aspekty środowiska za pomocą scentralizowanej lokalizacji

Czytaj więcej »

Kluczowe rzeczy, o których należy pamiętać przy podejmowaniu decyzji o zakończeniu eksploatacji urządzenia mobilnego

Prędzej czy później, nawet najbardziej odporne i niezawodne pracy urządzeń mobilnych będzie wymagać wymiany. Niezależnie od tego, czy są one zbyt powolne, aby nadążyć za dzisiejszymi wymaganiami, czy też są w ofercie bardziej odpowiednie nowsze modele, silny plan wymiany sprzętu jest istotną częścią strategii zarządzania urządzeniami mobilnymi każdej firmy.

Czytaj więcej »